PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY DŘEVOSTAVEB - HPP / DPP

Společnost se dlouhodobě drží na špici vývoje a realizací objektů technologií sendvičových dřevostaveb,
kompozitních dřevostaveb (smíšené konstrukce) se zaměřením na vícepodlažní objekty. V roce 2016
se společnost Avanta Systeme s.r.o. stala absolutním vítězem soutěže Dřevostavba roku.

Náplň práce:

  • rozbor projektů dřevostaveb
  • výpomoc při kalkulaci množství materiálů
  • komunikace s dodavateli
  • základní sestavování poptávek, objednávek
  • vyhodnocování nabídek
  • kalkulace zakázek

Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • ochota přijímat nové a praktické informace z trhu dřevostaveb
  • znalosti z oboru stavitelství
  • dobré organizační schopnosti
  • schopnost týmové práce
  • pečlivost, zodpovědnost

Vhodné dovednosti (nikoliv nezbytné):

  • praktické zkušenosti s výstavbou dřevostaveb
  • zkušenosti s rozpočtářskými programi, cenotvorbou
  • sportovní založení a kryglistika

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ REALIZACÍ DŘEVOSTAVEB - DPP

Jsme významným dodavatelem dřevostaveb s působností po celé ČR. Do naší nové haly v Popůvkách u Brna hledáme spolehlivého člena týmu na výrobu a předchystávání dřevěných sendvičových konstrukcí pro kompletaci staveb.

Popis práce:

  • Příprava dřevěnýh sendvičových dílů v rozsahu obvodových stěn, vnitřních nosných stěn, trámových stropních dílců, střechy, konstrukce difuzně uzavřené i otevřené včetně zateplení, parotěsné folie, opláštění.

  • důslednost, pečlivost, spolehlivost
  • zájem o obor dřevostaveb
  • snahu a chuť naučit se něčemu novému
  • manuální zručnost a zkušenosti z prací na stavbě
  • dlouhodobou trvalou spolupráci
  • živnostenské listy v oboru vítány – není podmínkou

Vhodné vlastnosti (nikoliv nezbytné)

  • Praktické zkušenosti s výstavbou dřevostaveb
  • Sportovní založení a kryglistika

ADMINISTRATIVA a KOMPLETACE PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE - DPP

  • kompletace projektové dokumentace
  • výpomoc obchodnímu oddělení a marketingu
  • plánování nakládky panelů

PRACOVNÍK DO MONTÁŽNÍ SKUPINY REALIZACE DŘEVOSTAVEB - HPP

Hledáme chlapy, kteří si chtějí vydělat a nebojí se vyhrnout rukávy na montážích hrubých stavbách v uceleném
a promyšleném systému sendvičových dřevostaveb. (Obvodových i vnitřních nosných stěn, trámových stropů,
střechy (klasický krov i vazníky), prací pokrývačských, klempířských, fasádní zateplovací systémy.)

Dodávkové vozidlo k dispozici, montážní nářadí zajištěno.

  • Různorodá, velmi dobře platově ohodnocena práce v terénu.
  • Průběžné zaškolení zkušeným vedoucím party.
  • Kontakt s výrobním systémem využívající jak staveništní montáž, tak i montáž z prefabrikovaných sendvičových dílců.
  • Trvala práce i přes zimní měsíce.
  • Úkolové mzdy s možností nadstandartních odměn.
  • Práce v mladém a dobře sehraném kolektivu.
  • Možnost nástupu ihned.

  • Důslednost, pečlivost, spolehlivost
  • Práce v turnusech po celé ČR
  • Dlouhodobě trvalá spolupráce
  • Zvyk na úkolové odměňování

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní příležitost a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete
svůj profesní životopis popřípadě profesní „životopis celé skupiny“ na níže uvedenou adresu:

Avanta Systeme spol. s r.o.

Horova 62, 616 00 Brno

Tel/fax.: 541 240 525, 608 408 190