+420 541 240 525

Avanta Systeme je brněnskou stavební společností, která navrhuje a realizuje domy přes 30 let. Dlouhodobě se drží na špici vývoje technologií sendvičových dřevostaveb a kompozitních dřevostaveb se zaměřením na vícepodlažní objekty. Součástí společnosti je projekční kancelář se službou architekta i samotná výrobní hala. Společnost jako jediná v ČR splňuje unikátní certifikaci Dokumentu národní kvality (DNK) pro staveništní montáž i panelovou výstavbu dřevostaveb. Je členem asociace dodavatelů montovaných domů ADMD. 

Neustále pracujeme na tom, abychom posouvali naše služby výš a plnily tak přání náročných klientů. Výsledky našich prací získaly mnoho ocenění, patří mezi ně i Dřevostavba roku 2016 i 2020. Naše stavby se objevují na titulních stranách časopisu a jsou vzorem pro mnohá bydlení rodin v České republice. Protože stále rosteme, rádi bychom přivítali nové kolegy do týmu Avanta! Koho právě hledáme?


Typové dřevostavby

Nabízíme obsáhlou nabídku typových domů, kterou naleznete v našem katalogu domů Avanta Systeme. 

Ať už patrové či přízemní. Klasické, dvougenerační či designově atypické. Jednoduše zadejte kritéria a dispozice stavby a vybírejte z domů dle vašich parametrů.

Při výběru správného domu se obraťte na náš zkušený tým, který vám poskytne veškeré informace, doladí úpravy půdorysů a podle způsobu dokončení nastíní celý plán výstavby vašeho domu.

 

Katalog typových domů

Aktuality

AVANTA SE STĚHUJE!

Je to tady! 

Po půl roce příprav a logistických oříšků jsme se přestěhovali do krásných prostor našich nových kanceláří. Od května nás najdete na nové adrese:

Náves 4/24, Popůvky 664 41!

Veletrh bude!


A Avanta na něm taky! Nenechte si ujít první Stavební veletrh v on-line prostředí.

22.–23. ledna 2021 se uskuteční první Stavební veletrh on-line, na který vás tímto srdečně zveme.

 

AVANTA SYSTEME spol. s r.o.

Náves 4/24,
664 41 Popůvky
info@avanta.cz
+420 541 240 525

Hodnocení: 5/5 (12 hodnocení)