Proč jsme si vybrali společnost AVANTA SYSTEME:

Zde uvádíme výběr vašich ohlasů na realizace domů:

 


 

Dobrý den,

chci Vám poděkovat za odvedenou práci a zdárně ukončené dílo firmou Avanta. Stavba se podařila a teď už si ji užíváme k naší spokojenosti.

Chci vyzdvihnout Váš přístup k nám, jako k zákazníkům, který byl velmi seriózní, vstřícný a příjemný s cílem splnit přání investora, což velmi oceňujeme.

Platily dohody, domluvy, což není u jiných firem běžné. Tím chci říct, že bez váhání doporučím Vaši firmu případným budoucím zájemcům o stavbu rodinného domu.
Rádi jsme Vás poznali a byl to právě první kontakt s Vámi na Stavebním veletrhu, kdy jsme se rozhodli pro volbu firmy Avanta.

Přejeme Vám další spokojené zákazníky a hodně štěstí v osobním životě.

Ještě jednou díky.

Ilona a Bohumil Vystrčilovi

 


 

S firmou Avanta jsme byli spokojení od začátku do konce. Od obchodní, přes stavební stránku až k domu na klíč. Vstřícnost, snaha, akce, rychlost. Vaši firmu můžeme jen doporučit a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

Jaroslav Ostřížek

zde foto z realizace

 We met few wooden construction companies before we contacted Avanta System. Having seen so many variations in quality and budget from different companies, Avanta seemed most suitable choice for us. We had already decided about design of our future home and professional architect service from Avanta made it sure that we have everything right. Since the start of our correspondence, we knew that we are in safe hands. We even decided to drop the idea of paying to any building supervisor and we do not regret it at all. We are impressed with the professionalism and quality of work from both teams of Avanta who made base plate and wooden construction in supervision of Mr. Cerny. We wish lots of success for Avanta team who helped us in realizing our dream house.

Ansar a Jana Yasin

zde foto z realizace

 Chtěli jsme firmu, která nám poskytne servis od základové desky až po realizace prací v interiéru. Z praxe znám mnoho případů, kdy najímání několika firem na jednotlivé práce sice může vycházet levněji, ale pokud někde nastane problém, pak začne vinu jedna firma házet na druhou a investor se tak dostává do potíží.

Dále jsme požadovali vyloženě specialistu na dřevostavby s nějakou praxí. Dnes je spousta stavebních firem, které tvrdí že postaví i dřevostavby, ale některé nemají takové zkušenosti.

Mezi firmami specializující se na dřevostavby se nám líbil systém, kterým AVANTA staví své domy a rozumná cenová politika. Také jsme uvítali, že můžeme vybírat i přímo z projektů které má AVANTA již zpracované.Dále nám AVANTA umožnila prohlédnout si jak přímo hotový dům, který jsme poptávali, tak návštěvu rozestavěného domu, kde byla vidět technologie stavby v praxi.


Realizace prací:

Od předání stavební parcely do finálních ukončovacích prací probíhalo vše bez problémů. Jednotlivé stavební práce navazovaly na sebe bez větších časových prodlev. Komunikace jak se stavbyvedoucím tak s jednotlivými pracovníky probíhala na velmi dobré úrovni. Pokud jsem měl nějaké připomínky nebo menší změny oproti plánu, pak mi bylo bez problémů vyhověno.

Na stavbě jsem měl svůj vlastní stavební dozor a po celou dobu stavby nebylo potřeba řešit nějaké větší nedodržení stavebních postupů nebo standardů.

Závěrem: Se společností AVANTA SYSTEME s.r.o. jsme byli velmi spokojeni a můžeme jí vřele doporučit.


Ing. Pavel Niedelský

zde foto z realizace

 It is with great pride that I am writing to you to commend both your company and your employees. As a Czech/US citizen who has spent the majority of my life living abroad in United States, I am not an easy customer to satisfy as I demand high quality at a reasonable price. Avanta was one of three companies that I bid out the project of buitding my second home in the Czech Republic. While not the lowest cost bidder, Avanta managed to win my business thanks its commercial manager, Mr. Karel Hanuš. Mr. Hanuš was our first point of contact with the company and his technical knowledge of the building process coupled with his sincere interest to do the best for his customer was the very reason that I made my decision to proceed with Avanta. My decision proved to be a very wise one.

The task of managing cash flows between multiple partners can be quite complex. Working with Avanta's Jan Čaputa was a sheer pleasure in this regard. Jan was instrumental in structuring a payment schedule that was acceptable to both myself and my mortgage banker while, at the same time, keeping up with the construction process. Just as with Mr.Hanuš, Jan was talented when it came to understanding the business of wooden construction by assisting us with the selection of windows, doors, alarm systems, etc.

Avanta's quality of workmanship became readily apparent as soon as construction began. Ondřej Mikušek was assigned to us as the construction manager and never missed a beat. He skillfully blended paying attention to the minute details while, at the same time, keeping an eye on the big picture. I very much appreciated his honesty and pleasant personality. His mastery of the business was evident as he was fonuard looking enough to even manage the timing of his phone calls to me when he needed my input. I am a very busy man and I truly felt that he did a great job watching out for my interests in my absence.

Our gorgeous home in Petrovice was completed and successfully approved by the building department in Jablonné v Podještědí on November 28th,2011. A success by all measures!

Thank you again for your wonderful work; Avanta is truly a leader in the wooden home construction business for the Czech Republic.

Mr.Thomas F.Brotanek,MBA

zde foto z realizace

 Vaši firmu jsme si vybrali čistě náhodou na internetu, ale s čistým svědomím ji dnes můžu doporučit.

Již od počátku jsem se setkala se vstřícnými lidmi, kteří mi jako laikovi vysvětlili a poradili. Protože jsme nebydleli v Brně, zadali jsme u Vaší firmy i vyřízení potřebných stavebních povolení. I zde jsem byla s přístupem pracovníků velmi spokojená. Přestože museli řešit problémy, které se na nás díky oblasti, kde dům dnes stojí, nahrnuly, jejich přístup byl vždycky zodpovědný a jen díky Ing. Vladimíru Hankovi jsem neztratila chuť a optimisumus k dalším krokům.

Velice si vážím i pracovní čety pana Ing. Pokorného. Ten mě zase seznámil s praktickou stránkou stavby a pod jeho dohledem vyrostl náš domeček. Při jednání ve firmě Avanta jsem se vždycky setkala s příjemnými lidmi, kteří odvádí kvalitní práci, a to je v dnešní době to nejlepší doporučení. Všem moc děkuji.

Jitka Beranová

 Dobrý den

chtěl bych vám tímto poděkovat za skvělou práci Vás a potažmo celé firmy Avanta. Odvedli jste skvělou práci, před smluvním termínem, ve vynikající kvalitě. Toto již v dnešní době bohužel není možné často vidět a jsem moc rád, že jsem si zvolil vaši firmu. Již jsem vás několikrát doporučil potencionálním stavitelům a doufám, že díky vaší poctivosti bude firma Avanta nadále vzkvétat a nebude mít nouzi o další investory.

Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Karel Jurečka

zde foto z realizace

 Dobrý den

chtěli bychom touto cestou poděkovat všem pracovníkům party pod vedením pana Černého, kteří se podíleli na stavbě našeho rodinného domu v Uherském Brodě. Oceňujeme nejen jejich profesionální provádění stavebních prací, ale i jejich přístup, vstřícnost a ochotu při řešení problematiky v průběhu celé stavby od prvního dne v zimním období až do dnešního posledního krásného slunného dne, kdy jsme se s nimi rozloučili. Ještě jednou jim všem moc děkujeme a těšíme se na naši další spolupráci s Vaší firmou při dostavbě našeho rodinného domku.

Manželé Veselí

zde foto z realizaceDobrý den,

moc děkuji,prostě jaká firma,takoví zaměstnanci…bylo pro nás potěšením s vámi celý minulý rok spolupracovat. Pokud by to takto bylo se všemi ostatními dodavateli, nebyly by téměř problémy.Ještě jednou děkujeme.

Vít Šimeček

zde foto z realizace