Aktuality

Ilona s Oldřichem bydlí v malém nenápadném domku nedaleko Brna již šestnáct let. Kdybyste jejich ulicí projížděli, řeknete si nejspíše, že jde o opravený zděný dvojdomek v řadové zástavbě, kterých jsou tu desítky. Ve skutečnosti se ale pod omítkou skrývá dřevěná rámová konstrukce, kterou jsme tehdy ještě bezdětným mladým manželům pomohli realizovat.

Přichází šestý ročník této úspěšné akce ADMD , která se uskuteční už v sobotu 5.10.2019 od10 do 17 hodin. 

Vybrali jsme pro Vás letos rovnou dvě stavby, kde si budete moci prohlédnout způsob výstavby a srdce samotných dřevostaveb Avanta Systeme. V obou domech budou přítomni naši odborníci, kteří Vás provedou celým domem a doplní všechny potřebné informace.

Kam se za námi můžete přijet podívat?

 

Již 6.10. 2018 se uskuteční pro všechny příznivce dřevostaveb již pátý ročník akce Den otevřených dřevostaveb 2018, jejímž cílem je umožnit široké veřejnosti prohlídku kvalitních domů od 10:00 do 17:00.

Alešovi, tátovi tří malých holčiček, praskla cévka v mozku. Lékaři mu nedávali naděje ani na převoz do nemocnice. On však přežil. Nyní se díky péči lékařů, rehabilitacím, neustálé péči manželky a vlastní chuti do života zotavuje.