Aktuality

 

Již 6.10. 2018 se uskuteční pro všechny příznivce dřevostaveb již pátý ročník akce Den otevřených dřevostaveb 2018, jejímž cílem je umožnit široké veřejnosti prohlídku kvalitních domů od 10:00 do 17:00.

Alešovi, tátovi tří malých holčiček, praskla cévka v mozku. Lékaři mu nedávali naděje ani na převoz do nemocnice. On však přežil. Nyní se díky péči lékařů, rehabilitacím, neustálé péči manželky a vlastní chuti do života zotavuje.

Ochrnul, ale žije. I to je malý zázrak. Život mladé rodiny s třemi malými dětmi se v jednom okamžiku převrátil naruby, když Alešovi ve třiceti letech praskla deformovaná céva v mozku. Mají málo peněz, nevyhovující bydlení a vůbec neví, co je čeká v budoucnosti. Avanta se zapojila a rodina bude bydlet.

Někdo hledá pro svůj dům pozemek s nádherným výhledem na hory, jiný dává přednost rodnému městu. Manželé Dvořákovi mají své preference nastavené úplně jinak: snad pět let hledali pozemek, který by na prvním místě vyhovoval jejich lásce a zároveň i poslání: výcviku vodicích psů pro nevidomé.