Avanta Systeme spol. s r.o. se věnuje výstavbě montovaných dřevostaveb. Vyvinuli jsme a nadále rozvíjíme jedinečný systém výstavby jménem Avanta Systeme.

Tento systém je kombinací našich technických vylepšení chráněných užitnými vzory a vzájemnou harmonizaci jednotlivých fází stavby. To nám umožňuje dosahovat nejlepších výsledků - naše domy jsou kvalitní, technicky bezchybné a ekonomicky výhodné.

HISTORIE FIRMY

V roce 1990 vznikla projekční firma Avanta. Postupně jsme se vypracovali přes rekonstrukce a půdní vestavby až ke komplexním stavbám na přání náročných zákazníků. Během celého našeho stavebního vývoje jsme vždy vynikali při řešení složitých dřevěných konstrukcí. Byli jsme například jednou z prvních firem v oblasti Moravy, která začala programově řešit a realizovat půdní vestavby. Dodávali jsme složité montované střešní konstrukce jako samostatný prvek i na německý trh. To vše vedlo ke vzniku myšlenky komplexně pojaté výstavby technologií na bázi dřevěných vázaných konstrukcí. Impulzem byly záplavy v roce 1997, kdy jsme se podíleli na stavební obnově postižených oblastí. Tehdy se skutečně projevily největší kvality našich montovaných dřevostaveb.

V roce 1999 jsme dali život unikátnímu komplexního systému výstavby (Avanta Systeme), který představoval shrnutí dosavadní zkušeností i vizí dalšího vývoje. Tento systém je kombinací našich technických vylepšení chráněných užitnými vzory a vzájemnou harmonizaci jednotlivých fází stavby.

Naše domy jsou jedinečné, protože každá naše stavba je ukázkou dlouholetých zkušeností a vývoje.