Úprava typového domu

Věříme, že náš katalog typových domů nabízí inspirující prostředí v němž pomocí drobných korekcí a úprav vytvoříme nový dům na míru podle vašich představ. 

V prvních krocích probereme Vaše vize a plány, seznámíte se s celým procesem realizace rodinného domu a dozvíte se i možnosti, které Avanta Systeme nabízí.
Například jaké jsou zejména fáze dokončení domu, vhodné technologické vybavení, financování, možné termíny realizace apod.

Následovně dáme Vašim představám 3D rozměr a Váš dům začne dostávat reálnou podobu.

Jelikož se zabýváme jak projektováním, tak výstavbou dřevostaveb, jsou naše návrhy vždy promyšlené a realizovatelné. Díky zpětné vazbě z výstavby a realizace mnoha domů je již během projektování zohledňována Vaše finanční představa.


Individuální přístup architekta

Pokud chcete, nemusíte se omezovat pouze nabídkou našich typových domů. Pusťte uzdu své fantazii a spolu s námi vytvořme reálnou podobu domu, který bude jen Váš.

Ing. arch Petr Vala, jeden z nejzkušenějších architektů v oblastí navrhování a realizace dřevostaveb i kompozitních staveb ve spojení dřeva, betonu a oceli Vás provede od představ a přání až po konkrétní obsah a formu Vašeho domu – nejen rodinného. Kompozitní stavby jsou vhodné zejména pro výstavbu bytových a kancelářských objektů.

Individuální návrh Vašeho domu zahrnuje společnou návštěvu pozemku, kde objekt bude stát, následují ruční skicy architekta a poté digitálně zpracovaná architektonická studie – model domu ve 3D. Po společných konzultacích zkorigovaná studie je podkladem pro zpracování Dokumentace pro územní a stavební řízení.

I během takto individuálního a složitého procesu můžete využívat výjimečné služby architektonického atelieru – Projektování s garaní ceny.

 

O službě pro ty nejnáročnější zákazníky se dozvíte více na stránkách architektonického atelieru Avanta.